На гранти у галузі культури претендують 40 заявників

На гранти у галузі культури претендують 40 заявників

З 1 по 28 лютого департамент освіти та гуманітарної політики ЧМР приймав заявки на реалізацію культурних проектів. На перемогу у грантах цьогоріч розраховують 40 заявників. Про це повідомляють у Департаменті освіти та гуманітарної політики ЧМР. 

Подані проекти потребують фінансування на 1,2 млн грн, проте можливості грантового проекту значно скромніші. На 2017-й рік у бюджеті міста на ці потреби передбачили 196 тисяч гривень.

Нагадаємо, гранти у галузі культури можуть бути виділені за такими напрямками:

поїздки для участі у фестивалях, конкурсах, культурних подіях;

створення культурної події;

створення мистецьких робіт;

видання книг, каталогів.

Програму грантової підтримки у Черкасах започаткували 2013 року, розповідає директор департаменту Ігор Волошин. – З року в рік їх кількість зростає. Якщо торік було 25 заявок, то нині маємо вже 40. Добре, що громада має ідеї та стає активнішою. Наступного року працюватимемо над тим збільшенням грантової програми.

 Експертна рада 9 та 10 березня. До неї входять 12-ро фахівців із різних галузей, очолює її заступник міського голови Ігор Коломоєць.

Цього року найбільша кількість заявок на отримання грантів пов’язана з книговиданням, а також проведенням культурних подій, зауважує начальник управління культури департаменту Валентина Шепецька. – Проте, мушу наголосити, що не всі вони пов’язані із сферою культури. Думаю, це наслідок того, що грантових програм бракує у інших галузях, зокрема, соціальному захисті тощо.

Торік Експертна рада схвалила 11 проектів, виділивши на них більше 200 тисяч гривень.

Прочитайте ще:

Залиште коментар