На міжнародному фестивалі спів черкаських вокалісток визнано бездоганним

На міжнародному фестивалі спів черкаських вокалісток визнано бездоганним

26 – 29 жовтня в м. Києві відбувався V Міжнародний фестиваль – конкурс дитячої та юнацької творчості «Світ в твоїх долонях».  Черкаська ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка була представлена учнями відділу хорового та сольного співу класу викладача сольного співу Мусеровської Л.О.  Вони приймали участь в конкурсі у різних вікових категоріях та номінаціях. Веліханова Заріна – І місце з академічного та  естрадного вокалу,  викладач Мусеровська Лідія Олексіївна,  концертмейстер Розгон Олена Вячеславівна.

Голубєва Каріна – І місце з академічного вокалу та ІІ місце з естрадного вокалу, викладач-методист вищої категорії  Мусеровська Лідія Олексіївна.

Шатайло Софія – ІІ місце з академічного вокалу  викладач Мусеровська Л.О., концертмейстер Оношко Наталія Володимирівна.Про це повідомилив департаменті освіти й гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Під час нагородження лауреатів конкурсу члени журі відмітили, що Веліханова Заріна та Голубєва Каріна вразили їх бездоганним виконанням своїх конкурсних програм. Від члена журі Народної артистки України, відомої співачки та викладача Алли Попової дівчатка отримали в знак заохочення майстер – клас. Ці ж учениці прийняли участь у заключному Гала-концерті конкурсу.

Прочитайте ще:

Залиште коментар