За порубану лісосмугу золотонісець втрапить за грати

За порубану лісосмугу золотонісець втрапить за грати

За наслідками досудового розслідування Золотоніською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 26-річного жителя Золотоніського району, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 246 (незаконна порубка лісу) Кримінального кодексу України. Про це повідомила прес-служба прокуратури Черкаської області.
Слідством установлено, що чоловік в серпні 2016 року, знаходячись у лісосмузі, яка розміщена у адміністративних межах Новодмитрівської сільської ради, поблизу автодороги Бориспіль – Запоріжжя Золотоніського району, без передбаченого законом дозволу, з корисливих мотивів, з метою власного збагачення, умисно здійснив незаконну порубку дерев, чим заподіяв істотну шкоду встановленому порядку охорони, раціонального використання та відтворення лісу, як важливого елемента навколишнього природного середовища, на загальну суму майже 105 тисяч гривень.
Довідково: обвинуваченому загрожує покарання у вигляді штрафу від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі на той самий строк.

Прочитайте ще:

Залиште коментар