На мосту через Дніпро розпочалися роботи із влаштування шару гідроізоляції

На мосту через Дніпро розпочалися роботи із влаштування шару гідроізоляції

На мосту через річку Дніпро на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань км 23+068 біля Черкас будівельники підрядної організації ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ» сьогодні вночі розпочали роботи з влаштування шару гідроізоляції на новій бетонній монолітній плиті.
Сьогодні вночі працівники підрядної організації ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ» розпочали піскоструменеву обробку бетонної поверхні монолітної плити перед нанесенням шару гідроізоляції. По завершенню нанесення шару гідроізоляції, розпочнуться роботи із укладання асфальтобетонної суміші на правому проїзді.Про це повідомляє прес-служба САД в Черкаській області.
20 вересня було завершено роботи з монтажу деформаційних швів між бетонними монолітними плитами. До Черкас із Німеччини прибули 10 деформаційних швів типу «Maurer D160» та 3 деформаційних шви типу «Maurer D80», які були замовлені у німецького виробника. Вони були спеціально виготовлені для черкаського мосту за індивідуальним замовленням. Також закінчуються роботи з укладання нового бордюрного каменю.
Після укладання швів на правому проїзді, розпочалися роботи з демонтажу риштувань та опалубки бетонної монолітної конструкції. Також продовжується демонтаж металевого огородження на лівій стороні мосту, роботи з піскоструменевого очищення металевих поверхонь ферми мосту від старої фарби та іржі. Проводиться ґрунтування металевих елементів прогонових будов ґрунтом, що наповнений цинком, для їх захисту від корозії.
Всі роботи з ремонту проїжджої частини на мосту через Дніпро планується завершити до кінця листопада.

Прочитайте ще:

Залиште коментар