На які потреби Черкас були виділені кошти на минулій сесії, розповів мер

На які потреби Черкас були виділені кошти на минулій сесії, розповів мер

Анатолій Бондаренко підписав рішення, які були проголосовані на останньому засіданні позачергової сесії міської ради. Як пояснив міський голова, це він зробив, незважаючи на шквал негативу, застережень, попереджень і погроз з боку опонентів. Обґрунтування своїх дій Анатолій Бондаренко виклав на особистій сторінці «Facebook».


«Чому я так зробив? Пояснюю на конкретних прикладах.
Наразі в місті склалася така ситуація, коли мої опоненти, засліплені боротьбою за владу, блокують будь-які корисні та необхідні для розвитку міста рішення.
Але ж місто повинно жити, і обов’язок влади, яку я сьогодні представляю, – будувати дороги, забезпечувати якісну освіту і медицину, соціальний захист черкащан.
На все це потрібні кошти, які й були виділені на останній сесії.

Виділення додаткових асигнувань дозволить розвивати сучасні цифрові та інформаційні технології в школах міста, зокрема, запровадити програму електронного журналу оцінок «Он лайн школа».
У господарській площині – освітяни продовжать капітальні ремонти мереж до опалювального сезону, приміщень шкіл та садочків.

Завдяки спрямованому цим рішенням фінансуванню ми продовжуємо розпочаті в попередні роки капітальні ремонти міських доріг – на вулицях Ільїна, Героїв Дніпра, бульвару Шевченка ; реконструкцію мереж зовнішнього освітлення капітальний мереж зливової каналізації, нанесення дорожньої розмітки.

Вже цього року виготовимо проектну документацію для подальшої реконструкції та капремонтів низки вулиць – 30-річчя Перемоги, Чехова, Різдвяна, Самійла Кішка, Чайковського, Академіка Корольова, Гагаріна, Благовісної, Гуржіївської, інших.

Ми і далі вкладаємо у комунальні підприємства – до кінця року КП «Черкасиелектротранс» продовжить безкоштовно перевозити пільгові категорії населення – школярів, студентів, пенсіонерів.
Продовжуємо Програму по співфінансуванню ОСББ на виконання капітальних ремонтів – ліфти, утеплення будинків, ремонт та заміна покрівель, електромереж тощо.

Нарешті в місті з’явиться кризовий центр для жінок, що потерпають від насильства (Кобзарська, 1) .
Крім того, за рахунок коштів, передбачених у рішенні, продовжимо оновлення улюблених місць відпочинку черкащан –парків та скверів, буде обладнана Кімната матері і дитини.
Наші міські лікарні будуть ремонтуватися та знову отримають нове обладнання, де зможуть проходити обстеження та лікування усі жителі міста.

Так, ухвалене рішення дасть змогу забезпечити ліками пільгові категорії населення дитячим харчуванням – малозабезпечених сімей з хворими дітками до двох років, наркотичними засобами – тяжкохворих (в кого в родинах траплялося таке горе, той зрозуміє, наскільки це важливо).
І якщо мій підпис допоможе врятувати хоч одне людське життя, то я ще раз переконаюсь, що вчинив правильно.

Невже в когось є сумніви щодо доцільності прийнятого рішення? У мене – немає», – написав Анатолій Бондаренко.

Прочитайте ще:

Залиште коментар