Історія з хепі-ендом: як на пожежі врятували цуценя

Історія з хепі-ендом: як на пожежі врятували цуценя

Під час ліквідації пожежі співробітники ДСНС врятували цуценя. Про приклад людяності від Уманських рятувальників повідомив речник Управління ДСНС в Черкаській області Костянтин Проценко.

27 серпня близько 17-ї години на лінію екстроного виклику “101” до уманської пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Івана Гонти.

За лічені хвилини на місце, де горів старий покинутий металевий вагончик, прибув черговий караул 14-ї пожежно-рятувальної частини. Під час боротьби із вогнем співробітники ДСНС почули із середини задимленої споруди слабе скавчання. Ніхто з рятувальників не був певен, що це не звукова мара, але таки вирішили перевірити. Серед палаючого сміття в одному з кутків задимленого та заваленого мотлохом вагончика рятувальники знайшли мале цуценя, яке не лише не скавчало, а вже й не рухалося.

Коли його винесли у безпечне місце, собача мало відрізнялося від мертвої тварини, але рятувальники спробували його повернути до життя.

Цуценя облили водою та почали масажувати його грудну клітку та дути у ніс. Намагання хлопців не були даремними, і через кілька хвилин тваринка почала рухатися та дихати, а ще за кілька хвилин навіть спробувало стати на лапи.

До свого підрозділу з пожежі рятувальники поверталися вже із новобранцем.

Прочитайте ще:

Залиште коментар