На день народження міста виконком передбачив майже 180 тис гривень

На день народження міста виконком передбачив майже 180 тис гривень

Сьогодні в Черкаській міській раді відбудеться розширена нарада за участі керівників комунальних підприємств, представників вищих та середніх навчальних закладів та національних меншин, на якій обговорюватимуться деталі святкування 731-ї річниці від дня заснування міста Черкаси.

Про це на вранішній робочій нараді розповіла директор департаменту організаційного забезпечення Черкаської міської ради Лілія Маліщук, передає кореспондент “Проголовне”.

– Комунальні підприємства чекаю з ідеями, як ви можете презентувати громаді свою роботу. Можливо, в вас є  самостійні проекти, які б ви хотіли презентувати в межах своєї території, в межах міста Черкаси, щоб громаді стало ще краще відомо, як ви працюєте, – зазначила Лілія Маліщук.

Вона також відмітила, що нацменшини вже два місяці працюють над своїм святковим проектом і сьогодні він буде детальніше обговорений.

Ще одна ідея, озвучена на нараді, – відновити традицію, коли всі комунальні підприємства виготовляли вітальні гасла і розміщували їх на будівлях своїх адмінприміщень, що додатково створювало у містян святковий настрій.

– Всі знають, що ця дата є певним підсумком, ми повинні показати рівень своєї роботи, показати містянам, що місто яскраве, живе, воно працює і має досягнення, – наголосила Лілія Маліщук.

Заходи до Дня міста буде презентовано на засіданні виконкому, що відбудеться цієї п’ятниці. Нагадаємо, згідно із затвердженим виконкомом кошторисом, на святкування Дня міста цьогоріч планують витратити 177 300 грн.

Прочитайте ще:

Залиште коментар