Ремонт двох черг бульвару Шевченка у Черкасах підходить до завершення

Ремонт двох черг бульвару Шевченка у Черкасах підходить до завершення

Про це під час вранішньої наради у Черкаській міській раді повідомив директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін, тільки-но повернувшись з виїзної наради щодо бульвару Шевченка, яку сьогодні вранці проводив міський голова Анатолій Бондаренко.

На бульварі Шевченка нині повним ходом ідуть роботи з асфальтування, передаэ кореспондент “Проголовне”.

– Роботи виконуються, зараз навіть із випередженням графіку. Сподіваюся, до кінця цього тижня дві черги асфальтного покриття, а це від вулиці Лазарева до Припортової, вже повністю будуть закриті. Після цього залишиться завезти землю для зелених зон, нанести розмітку та встановити дорожні знаки, – розповів Артур Савін.

Непроста ситуація складається щодо ремонту третьої черги бульвару Шевченка (від вулиці Припортової  до Різдвяної),  де вже на цьому тижні має починатися ямковий ремонт.

– По третій черзі поки є питання. Підрядник виграв тендер минулого року, тепер скаржиться, що його не влаштовують ціни. Але вони розуміли, що роблять. Самі ціни озвучували, тому мають виконувати свої зобов’язання, і ми будемо наполягати на пришвидшенні робіт,  – зазначив директор департаменту архітектури та містобудування.

Насамкінець перший заступник міського голови Станіслав Овчаренко наголосив, що темпи та якість робіт з ремонту бульвару Шевченка будуть контролюватися щоденно. Особливо це стосується третьої черги, адже місто не повинно увійти в зиму без нижнього шару ЩМА на цьому відрізку дороги.

Залиште коментар