На завтрашню сесію Черкаської обласної ради виноситься 36 питань

На завтрашню сесію Черкаської обласної ради виноситься 36 питань

18 жовтня 2017 року проведено засідання президії обласної ради, на якому сформовано порядок денний пленарного засідання обласної ради, що відбудеться днями. Вів засідання голова обласної ради Олександр Вельбівець. У роботі президії взяв участь голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко.

До порядку денного було запропоновано 36 питань. Першим у переліку значилися питання, що стосуються управління майном обласної комунальної власності, зокрема, щодо його передачі, оренди, списання та інше. Про це повідомила прес-служба обласної ради.

Однак члени президії зазначили, що питання управління майном обласної комунальної власності буде внесено до порядку денного сесії після розгляду і висновку постійної комісії, так як, розглядаючи ці питання, профільна комісія через відсутність кворуму на своєму засіданні не підготувала висновку.

Потім депутати підтримали включення до порядку денного внесення змін до низки обласних програм. Серед них – обласної програми підтримки вищих навчальних закладів Черкаської області на 2015-2019 роки; підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2021 року; обласної програми фінансування ремонту доріг загального користування державного і місцевого значення, які проходять територією Черкаської області, та розвитку дорожньої інфраструктури на 2016-2018 роки.

Далі погодили внесення змін у додаток до рішення обласної ради від 25.06.2015 № 41-1/VІ «Про перспективний план формування територій громад Черкаської області» та Положення про персональні стипендії народним артистам України, мешканцям Черкащини.

Підтримано проекти рішень щодо виконання рішення обласної ради від 25.03.2016 №4-6/VIІ «Про Програму забезпечення правопорядку, запобігання і протидії корупції в області на 2016 – 2020 роки» та рішення обласної ради від 28.12.2011 № 11-3/VI , із змінами, внесеними рішенням від 03.06.2016 № 5-7/VII “Про Програму розвитку футболу в Черкаській області на 2012-2020 роки».

Рекомендовано розглянути на пленарному засіданні і низку питань щодо користування надрами: ПАТ «Золотоніський маслоробний комбінат», КП «Комунальник-Сервіс» Шполянської міської ради, Гельмязівському колективному підприємству «Будівельник», а також про припинення державним підприємствам «Смілянське лісове господарство» і «Черкаське лісове господарство» права користування частиною мисливських угідь і відповідно надання таких прав ТОВ «Мисливський клуб Фазан» для ведення мисливського господарства.

Серед питань, що знайшли підтримку членів президії, – віднесення міста Корсунь-Шевченківський Корсунь-Шевченківського району Черкаської області до категорії міст обласного значення; утворення комісії з оцінки корупційних ризиків у діяльності Черкаської обласної ради, внісши зміни до його складу; скасування рішення Черкаської обласної ради від 08.09.2017 №16-22/VII в частині внесення змін до обласної комплексної програми «Турбота» щодо затвердження Порядку виплати компенсації за проїзд автомобільним транспортом пільгових категорій громадян на міжміських внутрі- та міжобласних маршрутах загального користування (протяжність яких перевищує 50 км) на 2014-2020 роки, при чому розглянути його на сесії першим.

Обговоривши низку інших питань порядку денного, члени президії сформували порядок денний сесії, пленарне засідання якої заплановане на 20 жовтня.

Залиште коментар