На Золотоніщині затримали наркоділка

На Золотоніщині затримали наркоділка

У серпні 2017 року працівниками Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаській області виявлено, що житель одного із сіл Золотоніського району займається збутом наркотичних засобів.

За вказаним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

В ході досудового розслідування встановлено, що 36-річний чоловік в невстановлений слідством час та місце всупереч встановленому законом порядку обігу наркотичних засобів, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер свого діяння, та бажаючи настання їх шкідливих наслідків, умисно, повторно, з метою подальшого збуту, незаконно придбав, наркотичний засіб «Опій ацетильований», який в подальшому 14 серпня 2017 року переніс до місця свого проживання, де  незаконно збув за грошові кошти в сумі 500 грн. (п’ятсот гривень) іншому чоловіку.

Чоловік був раніше засудженим за вчинення злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних засобі, на шлях виправлення не став та продовжив свою злочинну діяльність.

14.08.2017 чоловіка під час збуту затримано в порядку ст.. 208 КПК України та оголошено про підозру у вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України, а саме незаконне придбання, зберігання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, вчинений повторно, особою яка раніше вчиняла злочин, передбачений ст. 309 КК України.

Досудове розслідування триває, підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 6 до 10 років.

Прочитайте ще:

Залиште коментар