Нардеп Голуб про забудову Соснівки: “Часи корупційних оборудок відходять у минуле”

Нардеп Голуб про забудову Соснівки: “Часи корупційних оборудок відходять у минуле”

У Черкасах триває дискусія щодо забудови Соснівки. Свою позицію у “Фейсбуці” висловив народний депутат України Владислав Голуб:

Я переконаний, що будь-яка забудова без погодження з громадою, яка проживає на даній території, не має права на реалізацію. Повинні бути проведені громадські слухання. Більш того, такі слухання мають базуватися на принципах прозорості та чесності, відповідати вимогам закону та виражати думку саме тих представників громади, які роками та десятиліттями живуть в Соснівці.

Хочу повідомити, що мною та моїм колегою Олег Петренко вже було направлені депутатські звернення і до правоохоронних органів, до зацікавлених осіб, і до керівництва Черкаської ОДА та Черкаської міської влади щодо недопущення несанкціонованого будівництва в Соснівці.

Крім того, з різних джерел до мене доходить інформація про причетність до цієї ситуації керівництва Черкаської ОДА. Якщо чутки насправді стануть фактами, то з фактами у нас в країні працюють правоохоронці.

Моя особиста позиція як народного депутата України, та як громадянина нашої держави залишатиметься незмінною: жодної незаконної забудови за рахунок інтересів жителів Черкас та без їх згоди! Потрібно зрозуміти, що часи корупційних оборудок відходять у минуле. А хто не може цього зрозуміти, не знайде собі місця у новій Україні.

Залиште коментар