Найбільша біда країни – це злочинці на чолі правоохоронної системи, – Бондаренко

Найбільша біда країни – це злочинці на чолі правоохоронної системи, – Бондаренко

Національна поліція закрила провадження за фактом можливого підкупу виборців, що зафіксував міський голова Анатолій Бондаренко під час президентських виборів.

Анатолій Бондаренко у своєму “Фейсбуку” різко відреагував на це повідомлення у ЗМІ:

“Найбільша біда країни – це злочинці на чолі правоохоронної системи”, – написав мер Черкас.

Як повідомив заступник начальника ГУНП в Черкаській області Євген Рогачов, відповідаючи на питання “18000”, всі слідчі дії проведено.

– Особи встановлені і були допитані. Вони отримали кошти за певні дії: агітацію та певні допоміжні роботи: перевезення, підвезення. Кошти повернуті власникам, – зазначив Рогачов.

Нагадаємо, 29 березня представники партії «Батьківщина» повідомили, що в приміщенні за адресою Святотроїцька, 73 виявили списки людей, навпроти прізвищ яких вказано суми коштів та розписки. Також у приміщенні виявили коробку з грошима.

Згодом поліція відкрила провадження за фактом можливого підкупу.

Натомість заступник голови ОДА Костянтин Омаргалієв тоді повідомляв, що гроші, які знайшли напередодні “батьківщинівці” у коробці – не для підкупу виборців, а для розрахунку з волонтерами.

Разом з тим, згідно “Закону про вибори президента України” (роз`яснення ЦВК щодо ст.64),” залучення виборців до безпосереднього здійснення заходів передвиборної агітації відповідно до законодавства про вибори можливе лише на безоплатній основі”.

Та правоохоронці, напевно, законів не читають. Також у поліції не повідомили, чи сплатили “власники” податки з мільйона гривень у коробці.

Залиште коментар