«Нічого спільного з ремонтом доріг це шоу не має», – Анатолій Бондаренко про зрив сесії

«Нічого спільного з ремонтом доріг це шоу не має», – Анатолій Бондаренко про зрив сесії

У 2015-2016 роках у Черкасах капітально відремонтовано 212 тис м2 доріг, у 2017 – ще 156 тис м2. Такі цифри міський голова Черкас Анатолій Бондаренко озвучив у відповідь на закиди активістів про те, що в місті не ремонтуються дороги.

Звітувати про сьогоднішні події на сесії продовжує кореспондент “ПроГоловне

Нагадаємо, що сьогоднішня сесія Черкаської міськради розпочалася із блокування трибуни представниками«АвтоЄвроСили», які вимагали відремонтувати у Черкасах дороги та звільнити нещодавно призначеного директора КП «ЧЕЛУАШ» Олексія Мельника, який нібито не справився зі своїми обов’язками.

Громадський активіст Олексій Ющенко наголосив, що місяць тому від міської ради вже вимагали відремонтувати дороги, але за цей час нічого не зроблено.

У відповідь директор КП “ЧЕЛУАШ” Олексій Мельник зауважив, що тоді запрошував представників «АвтоЄвроСили» поспілкуватися, дати свої пропозиції, але їх це не цікавило.Натомість підприємство робить все можливе, аби встигнути провести якомога більше ремонтів. За його словами, працівники підприємства працюють з 7 ранку до 21 години вечора, інколи – у вихідні, а йому доводиться працювати мало не в цілодобовому режимі. До того ж КП запровадило телефон екстреної служби, за яким жителі міста можуть повідомляти, на яких ділянках доріг виникають проблеми.

Також Олексій Мельник навів цілий ряд переконливих фактів та цифр.

«У нас є договір з гідрометцентром, відповідно до якого вони дають нам прогноз погоди. У жовтні 17 днів йшов дощ, проте ми змогли виконати 162 м2 ямкового ремонту доріг,  340 м2 внутрішньоквартальних проїздів та 1157 м2 тротуарів. У листопаді 14 днів ішов дощ. Нам вдалося виконати 440 м2 ямкового ремонту. Це вулиці Чехова, Богдана Хмельницького, Надпільна, Котовського та інші», – зазначив він.

Крім того, силами підприємства виконується багато інших робіт – встановлення дорожніх знаків (260 за рік), ремонт та заміна зливних решіток, які почали виготовляти на «ЧЕЛУАШ».

Стосовно ж якості вже відремонтованих доріг міський голова повідомив, що було створено спеціальну комісію, яка перевірила виконані роботи. Виявлені нею факти порушень буде передано до прокуратури. Проте й під час роботи комісії жодного подання від громадських активістів чи організацій до неї не надходило.

«Нічого спільного з роботою по ремонту доріг це шоу не має. Це політичне замовлення. Але шантажувати мене ніхто не буде», – підсумував сьогоднішні події у міській раді Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар