Ніна Южаніна: «Кожна команда має формуватися з професійних людей»

Ніна Южаніна: «Кожна команда має формуватися з професійних людей»

Народний депутат, представник партії «Європейська Солідарність» Ніна Южаніна в Черкасах розповіла про реформи команди Петра Порошенка та плани партії на найближче майбутнє.

«Українська влада останні п’ять років запровадила чималу кількість реформ. Усі ці зміни ґрунтувалися винятково на досвіді успішних країн. Нового нічого не вигадували, жодних експериментів не проводили. Та, на жаль, побоювання змін, корпоративні інтереси часто заважали Верховній Раді ухвалювати закони, які вкрай необхідні країні», – відзначає нардеп.

Як приклад навела досвід Польщі, куди раніше українці їздили продавати товар, а тепер Польща вчить українців, як жити. За словами Ніни Южаніної, у поляків була консолідація суспільства навколо реформ і розуміння, що без них їм не вижити. У нас же такого не сталося.

За її словами, Україна не була готова до таких рішучих змін. Потрібно було робити все крок за кроком. На початку мали піти іншим шляхом: більше говорити і пояснювати людям, що відбувається. Можливо, не так багато реформ і змін встигли б розпочати, проте мали б підтримку своїх дій. Думали, що розуміння наздожене. Проте – ні.

«Зараз ми впевнені, що вдасться в новій Верховній Раді стати тими людьми, хто продовжуватиме все розпочате і напрацьоване. І найголовніше: нам треба захистити ті основні державні принципи, які вже зафіксовані в Конституції. Це подальший рух України в ЄС і безпекова політика – вступ в НАТО. І хоч кажуть, що це лише через десятиліття може статися. Та досвід показує інше: Петро Порошенко встиг дуже багато змін реалізувати за 5 років. Зараз такий період у світі, що деякі питання вдається реалізовувати досить швидко. Потрібна лише політична воля. Ми як партія зобов’язані перед своїми виборцями. Тож будемо рухатися вперед і підтримувати зв’язок із людьми», – наголошує Ніна Петрівна.

Ніна Южаніна представила журналістам і кандидатів-мажоритарників по 194 та 195 округах від партії «Європейська Солідарність» – Сергія Рубана та Олександра Савенка. Вона відзначила, що саме такі люди потрібні в парламенті.

«Вони є місцевими жителями. Це – найголовніше. За ці роки, що тут жили, вже розуміють проблеми міста, і шо особливо важливо – знають, які відчуття в населення, що необхідно і чого не чують нагорі, що не реалізується. Ми маємо їх підтримати. Це самі ті молоді люди, які можуть стати поруч із досвідченими депутатами з нашої партії в наступному скликанні, а далі вже їм «зелена» дорога. Вони повинні завжди мати свою думку, від неї ніколи не відмовлятися і усвідомлювати, що є якраз тим поколінням, яке має залишитися вірним місту, звідки вийшов. Мажоритарник – це та рушійна сила, яка вирішуватиме потреби проблеми регіону нагорі і приділятиме цьому багато часу. Це точно має бути не той, хто вже був у парламенті і себе не виправдав», – говорить Ніна Южаніна.

Народний депутат відзначає, що кожна команда має створюватися з професійних людей, з нових облич – які мають базову освіту, які вже співпрацювали з суспільством, знають точку зору громадян, можуть працювати над законодавством.

Залиште коментар