Олександра Кужель: Кожен міський голова має працювати над створенням робочих місць та залученням інвестицій

Олександра Кужель: Кожен міський голова має працювати над створенням робочих місць та залученням інвестицій

Про це заявила народний депутат України від фракції «Батьківщина» у Верховній Раді Олександра Кужель на засіданні регіональної платформи з вироблення політики у сфері місцевого самоврядування: новація в законодавстві та неврегульовані питання.
Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації, у заході, організованому Черкаським регіональним відділенням Асоціації міст України, також бере участь міський голова Черкас, голова Черкаського РВ АМУ, керівник обласного партосередку Анатолій Бондаренко.
Під час зустрічі із керівниками самоврядних громад, головами новостворених ОТГ області народний депутат висловила своє бачення щодо розвитку громад, іміджу мерів, від яких залежить розвиток територій.

«Мер – це своєрідна візитівка міста. Як тільки в’їжджаєш у місто, відразу бачиш, як працює мер», – підкреслила важливість роботи керівника на місцевому рівні народний депутат.
Вона із розумінням ставиться до місцевих проблем, які лягають на плечі місцевих керівників.

Недоліком нинішньої влади країни народний депутат назвала популізм і не підкріплені реальними справами лозунги щодо проведення процесу децентралізації.

«Замість допомоги, місцеві громади отримали додатковий фінансовий тягар. Відтепер вони повинні із місцевого бюджету утримувати профтехучилища, пільгові категорії населення, інші питання, які раніше фінансувалися із державного бюджету», – сказала Олександра Кужель.

Та, не зважаючи на проблеми, кожен голова органу місцевого самоврядування повинен перейматися розвитком міста, району чи ОТГ, робити для цього все необхідне. Особливу увагу місцевим керівникам необхідно приділяти створенню нових робочих місць, залученню інвестицій, використанню грантових програм, вважає народний депутат.
Анатолій Бондаренко зауважив про необхідність відновлення практики перебування представників органів АМУ, керівників органів місцевого самоврядування на засіданнях Кабінету міністрів.
Нагадуємо, на Черкащині з робочим візитом перебуває народний депутат України Олександра Кужель. Вчора вона зустрічалася із партійним активом Чигиринського партосередку.

Залиште коментар