Опалювальний сезон у Смілі може бути знову під загрозою

Опалювальний сезон у Смілі може бути знову під загрозою

На днях заступник міського голови з питань ЖКГ Олександр Риджаніч провів робочу нараду з головами ОСББ щодо питань якісної підготовки до опалювального сезону, пише Сміла.City.

Нарада була цікавою і інформативною. В ході засідання керівники підприємств енерго та водозабезпечення розповідали головам ОСББ, як підготувати будинки до осінньо-зимового періоду. Завдяки тому, що народний депутат Сергій Рудик вибив 2,5 млн грн на заміну вікон у місцях загального користування, у під’їздах багатоповерхівок буде тепліше, у деяких будинках встановлюватимуть лічильники. Багато говорили про промивку теплосистем, про проблемні будинки, на які треба звернути особливу увагу. Звісно, це була не остання нарада, ще буде проведено кілька засідань і штаб з підготовки до опалювального сезону. Служби до зими підготуються. Проте, на останок, всіх шокував представник із газового управління, який заявив, що через величезний борг підприємства «Сміла Енергоінвест» у розмірі понад 100 млн грн, опалювального періоду у нашому місті взагалі може не бути. Присутні в залі були обурені сумою боргу і вимагали пояснення обставин. Олександр Риджаніч пообіцяв розібратися в цьому питанні і сказав, що влада докладе усіх зусиль, щоб опалювальний період відбувся.

Нагадаємо, у минулому році опалювальний сезон у Смілі стартував на місяць пізніше і з величезними проблемами та перебоями тривав зимою.

Прочитайте ще:

Залиште коментар