ОТГ Черкащини масово відкривають свої сайти та газети

ОТГ Черкащини масово відкривають свої сайти та газети

16 із 24 об’єднаних територіальних громад регіону наразі уже мають власні веб-сайти, а тепер до 10 ОТГ Черкащини вже здійснюють або планують найближчим часом видавництво своїх інформаційних вісників та бюлетенів, і збираються відкривати власне FM-радіо.

Про це інформує “Вичерпно”.

Голова Білозірської громади Володимир Міцук розповів, що газета «Вісник Білозірської громади» існує уже 2 роки.

“Спершу ми видавали його  накладом у 3 тисячі примірників, нині – 4, і таким чином безкоштовна  газета надходить у кожен двір громади. Це дуже дієвий інструмент зв’язку із громадою. Люди отримують інформацію про діяльність ОТГ і розуміють, як формується бюджет, на що витрачаються наші кошти. Мешканці громади тримають із редакцією постійний зв’язок – радять, як покращити газету і завжди чекають її з нетерпінням:  якщо не знаходять  у поштовій скриньці у визначений день — турбуються, телефонують”, — сказав Володимир Міцук.

Голова Степанецької ОТГ Олександр Яременко переконаний, що потрібно тримати постійний зв’язок із людьми громади, до якої увійшло  17 сіл (8 сільських рад), і разом вирішувати глобальні питання, будувати спільне майбутнє.

“Ми почали видавати  «Вісник Степанецької громади», де друкуємо  виконання програм соціально-економічного, культурного розвитку громади, звіти про роботу ОТГ і перспективні плани. Вісник видається і у паперовому вигляді (накладом 2000 примірників), і в електронному розміщується на сайті громади.  І це знімає дуже багато питань людей про те, чим живе громада сьогодні і яке у неї майбутнє”, — сказав голова Степанецької ОТГ.

У Мокрокаигірській ОТГ у наступному році планують відкрити у громаді своє FM-радіомовлення. Голова Мокрокалигірської ОТГ Вікторія Пипа розповіла, що до нього часто звертаються люди більш поважного віку із проханням про  радіо, що є інструментом дієвого донесення інформації про громаду і для молодіжної аудиторії.

“Якщо газети більше читають люди старшого віку, інтернет-новинам віддають перевагу люди більш молоді, то радіо – просто універсальне. Саме тому ми і вибрали створення власного радіо – бо тоді матимемо можливість донести важливу інформацію про життя громади до кожного її мешканця, незалежно від віку”, — сказала Вікторія Пипа.

Прочитайте ще:

Залиште коментар