Патрульні розповіли подробиці вибуху в черкаській квартирі

Патрульні розповіли подробиці вибуху в черкаській квартирі

Трагедія трапилась за адресою Рябоконя, 29. На місці події зараз працюють слідчі. Потерпілих забрали до лікарні.

У квартирі були троє осіб, жінка та двоє чоловіків. На вигляд двом до 50 років, один чоловік 1970 року народження. Усі вони вживали алкогольні напої. Про це повідомила прес-офіцер патрульної поліції Черкас Зоя Вовк.

О 10:41 патрульні отримали на службовий планшет повідомлення про вибух за вищевказаною адресою. Прибувши на місце виклику, вони застали оперативні служби, які вже працювали на місці події.

Вони ж і повідомили, що попередньо в квартирі вибухнула граната, від якої загинув чоловік. Також у квартирі знаходилась жінка близько 40 років та чоловік 1970 р. н. Вони перебували в стані сильного алкогольного сп’яніння та шоковому стані, і не змогли пояснити обставини події.

На місце відразу було викликано СОГ та службу вибухотехніків. Під час обстеження ними кімнати було виявлено чеку від гранати, яка попередньо і спричинила вибух, та характерний розліт осколків по всьому периметру кімнати, в якій сталася подія. Опитавши мешканців будинку та сусідів, з’ясували, що в даній квартирі часто розпивали алкогольні напої, та відбувались сварки, на що неодноразово робили зауваження.

Прочитайте ще:

Залиште коментар