Перший чемпіонат з пауерліфтингу зібрав понад 100 учасників

Перший чемпіонат з пауерліфтингу зібрав понад 100 учасників

Учора в Черкасах відбувся перший відкритий чемпіонат м. Черкаси та області з пауерліфтингу та окремих вправ. Свої досягнення у спорті учасники – а їх було понад 100 осіб – присвятили Дню міста Черкаси, передає кореспондент “Проголовне”.

– Вперше у Черкасах проводиться чемпіонат з такого виду спорту і такого рівня. Ми вдячні організаторам цих змагань за таку ініціативу, оскільки вважаємо, що спорт має бути одним з пріоритетів роботи міської влади, – сказав на урочистому відкритті змагань заступник міського голови Черкас Роман Буданцев.

У відповідь організатори дякували владі за підтримку і сприяння у проведенні такого заходу.

– Наші спортсмени – багаторазові переможці та призери різноманітних змагань світового, всеукраїнського та регіонального рівня. Ведеться постійна наполеглива робота з розвитку пауерліфтингу в місті та області, тому сьогоднішнє свято спорту – целогічне продовження цієї роботи і ми вдячні міській владі за надану можливість показати наші досягнення, – сказав регіональний представник комітету пауерліфтингу України UPC Олександр Байда.

Змагання проходили на базі черкаського Палацу молоді й тривали з 9.00 ранку до 21.00 вечора. Про їхні підсумки “Проголовне” повідомить пізніше.

 

Залиште коментар