З 126 АТОвців Чигиринщини тільки 19 отримали дозволи на земельні ділянки

З 126 АТОвців Чигиринщини тільки 19 отримали дозволи на земельні ділянки

Учасники АТО з Чигиринщини декілька років поспіль не можуть отримали належні їм земельні ділянки у власність. Аби допомогти налагодити ефективну співпрацю між атовцями району та Держгеокадастром області в облдержадміністрації створили спеціальну робочу групу. До її складу увійшли представники усіх профільних структур та керівники ГО учасників АТО Чигиринщини. Про це повідомляє сайт Черкаської ОДА.

– Ми налаштовані на отримання результату, – наголосив перший заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль. – На часі – перевірка списків тих, хто подавав документи на отримання землі до Держгеокадастру та з’ясування причин відмов. Адже за списком, наданим представниками Чигиринського району минулого тижня, із 126 атовців лише 19 отримали дозволи на землю, з яких 14 повністю оформили земельні ділянки у власність.

Загалом на сьогодні, за відомостями Головного управління Держгеокадастру області, із 262 атовців Чигиринського району, які отримали дозволи на оформлення земельних ділянок, уже 127 осіб отримали їх у власність. Інші ж – на завершальній стадії оформлення документації в районному відділі Держгеокадастру.

Водночас, до наступного засідання робочої групи Держгеокадастр має визначитися, коли на Чигиринщині відбудеться наступний земельний аукціон. Його проведення дасть змогу за 413 постановою виділити ділянки і для тамтешніх бійців АТО.

Залиште коментар