Перший велопробіг на підтримку сім`ї зібрав близько 300 учасників

Перший велопробіг на підтримку сім`ї зібрав близько 300 учасників

Близько 300 черкащан взяли участь 6 липня у велопробігові на підтримку традиційної моделі сім`ї та сімейних цінностей. Молодь та люди старшого віку стартували з площі 700-річчя і закінчили свій маршрут в Долині троянд. Організував захід Черкаський обласний комітет «Руху Реформації».

Близько шостої години вечора на площу 700-річчя потроху сходяться люди з велосипедами. Хтось вдягає шолом, дехто перевіряє гальма свого двоколісного транспорту. Невдовзі учасникам роздають наліпки на футболки з яскравим написом «Молодь за сім’ю». Символіки вистачає не всім.

Організатори оголошують старт. Колона починає рух в супроводі поліцейських машин. Люди на зупинках махають велосипедистам, починають фотографувати на телефони. Учасники проїжджають центральні райони міста і фінішують в Долині Троянд. Їх зустрічають під голосну гру на барабанах. Музиканти вже зібрали людей на майданчику.

На завершення велопробігу звучать відомі мелодії у виконанні професійних барабанщиків. Всіх учасників пригощають смачною кашею.

Черкащанка Катерина Мельник також взяла участь у пробігові. Каже, що запросили друзі, хоча востаннє на велосипеді їздила років десять тому. Свого велосипеда не має, тому взяла на прокат.

“Я розділяю ідею збереження традиційних сімейних цінностей, заради якої люди сьогодні зібралися разом на велопробіг. Хоч своїх дітей поки що не маю, але коли вони в мене будуть, то не хотілося б, щоб вони росли а нездоровій атмосфері. Бо здорова сім`я — це початок здорової націі. Якщо нічого не робити, то наші діти можуть жити в суспільстві, в якому нетрадиційна одностатева сім’я — норма”, — розповідає дівчина.

Віталій Тарасенко з Черкас також після роботи приїхав на площу 700-річчя підтримати ідею збереження традиційних сімейних цінностей на противагу одностатевим шлюбам. Каже, що велопробіг — це хороша ідея підтримати здорову сім’ю демонстрацією здорового способу життя.

У велопробігові взяв участь і черкащанин Володимир Гребенчук. Він зізнався, що йому 64 роки, проте він легко подолав маршрут, бо на велосипеді їздить щодня.

“Друзі подзвонили і запропонували підтримати хороше діло —проїхатися на велосипеді за збереження сім`ї. Оскільки сім’я — це Божа справа, тому приєднався”, — додав чоловік.

Відповідальний за велопробіг «Молодь за сім’ю» Сергій Кам’янецький також був учасником заходу. Разом із ним їхала його дружина і друзі. Він наголосив, що сьогоднішній велопробіг для нього — це спосіб мирним шляхом захистити Конституцію нашої країни від ЛГБТ-поправок.

“Подібний велопробіг на підтримку сім`ї в Черкасах відбувся вперше, але було б добре, щоб це стало доброю традицією, — підкреслює Сергій Кам’янецький. — Захід вдався, навіть більше учасників долучилося, ніж ми очікували. Тому довелося брати велосипеди в оренду, бо дехто з охочих взяти участь у велопробігові не мав власного двоколісного транспорту”.

Як наголосив координатор Черкаського обласного комітету «Руху Реформації» Валерій Бєляєв, до велопробігу долучилися люди, які засвідчили своє тверде переконання в тому, що традиційна українська родина, де мама — жінка, а тато — чоловік, повинна бути збережена в нашій країні попри пропозицію Заходу узаконити одностатеві шлюби.

 

“Ми не виступаємо проти людей з нетрадиційною орієнтацією, ми визнаємо і поважаємо права усіх, зокрема й тих, хто має відмінні від нас цінності, але ми проти того, щоб ці норми поведінки нав´язувалися нам. Насамперед ми проти намагань легалізувати одностатеві шлюби в Україні, а відповідно і проти внесення змін до підручників шкільної програми, де нівелюються такі поняття, як материнство та батьківство. Ми також проти насильства, яке було вчинено поліцією в Києві під час проведення параду ЛГБТ над людьми, які в мирний спосіб висловлювали протилежні погляди, ніж учасники прайду. Ми проти порушення прав більшості на користь прав меншості. Велопробіг «Молодь за сім’ю» — це спосіб висловити думку багатьох людей, які, демонструючи здоровий спосіб життя, так само прагнуть зберегти ту модель сім`ї, яка не просто вкоренилася в нашому суспільстві, а була закладена Богом, а тому однозначно не може бути інакшою”, — додав Валерій Бєляєв.

Залиште коментар