Підрядник, що мав зробити запасне футбольне поле на Центральному стадіоні, обіцяє відзвітувати у п’ятницю

Підрядник, що мав зробити запасне футбольне поле на Центральному стадіоні, обіцяє відзвітувати у п’ятницю

Сьогоднішнє засідання виконкому, як і було анонсовано раніше, продовжилось на КП «Центральний стадіон». Керівництво міста, журналісти, директор КП зібрались на місці, де мало б бути облаштоване запасне футбольне поле. Роботи тривають третій рік, але результат поки що незадовільний.

Повідомляє кореспондент «ПроГоловне».

Найбільше якість робіт не задовольняє заступника міського голови Ігоря Коломойця. Трибуни не встановлені, огорожі немає, вздовж поля – канава, та й саме поле не відповідає стандартам.

«Воно ж у ямах. За травою їх не дуже видно, але ось подивіться, ось яма. Людина й ногу може зламати. Хіба таким має бути футбольне поле?» – обурюється він.

Роботи з облаштування запасного поля почалися ще у 2016 році. На це була отримана субвенція з держбюджету у кілька мільйонів гривень, з міського додатково виділили ще. На даний момент підрядник освоїв вже близько 4,4 млн гривень. Були й об’єктивні причини для затримок у роботі: приміром, 2017 року гроші зайшли надто пізно, у листопаді, тому не дивно, що вони не були освоєні.

За словами заступника директора департаменту освіти і гуманітарної політики ЧМР Богдана Бєлова, міська влада намагається вести перемовини з підрядником у цивілізований спосіб, не доводячи до суду.

«Треба запросити підрядника, техогляд і замовника робіт. Хай замовник скаже, чому така ситуація склалася, хто мав контролювати процес. Хай підрядник пояснить затримки, наведе свої аргументи. Чиновників, які мали контролювати події, треба повигонити. А поле треба закінчувати в будь-якому випадку», – вважає міський голова Анатолій Бондаренко.

Міський голова додав, що мав розмову з підрядником і той готовий буде відзвітувати перед виконкомом і громадою у п’ятницю на черговому засіданні.

Залиште коментар