Собака-даішниця з Черкас стала справжньою зіркою українського телебачення

Собака-даішниця з Черкас стала справжньою зіркою українського телебачення

На перехресті вулиць Смілянська та Вернигори у Черкасах мешкає бездомна собака, яка стежить, за тим, щоб автомобілі їхали тільки на зелений, а пішоходи не йшли на червоний сигнал світлофора. Днями вона стала зіркою передачі телеканалу СТБ “Сюрприз, сюрприз!”.

Черкасці, які знають її вже багато років, розповідають: якщо хтось із водіїв вирішує проїхати не на той сигнал світлофора, собака вибігає і починає гавкати, змушуючи порушника дотримуватися правил дорожнього руху. Кажуть також, що на цьому переході автомобіль збив її хазяїна, після чого вона вирішила особисто контролювати безпеку пішоходів.

Телеведуча Маша Єфросініна особисто відвідала Черкаси, щоб обстежити хвостатого даїшника у ветеринара та привести до ладу його зовнішність. Виявилося, що собака цілком здорова і єдина її проблема – зайва вага. Оскільки черкаській зірці подобається жити на волі і вона неодноразово тікала від людей, які хотіли взяти її до себе, було вирішено поставити їй будиночок та придбати річну норму високоякісного корму. Щоправда, коментуючи подію в соцмережах черкасці стверджують, що поки будиночка вони не бачать.

Про зіркову черкаську даїшницю, або ж Муху, як її називають жителі міста, написала на своїй сторінці у “Фейсбук” і депутат міської ради Альона Цегвінцева.

“Ось Вам гордість та зірка перехрестя Смілянська-Вернигори, улюбленець усього ринку і не тільки – собака “Даішник”!!!!!!!
З виду – звичайний пес, який живе на вулиці. Але в холод, сніг, дощ, спеку він завжди «на посту». Пес лежить біля перехрестя Вернигори – Смілянська і…. Спостерігає…. Як тільки но хтось з водіїв їде на червоне світло він вибігає на дорогу і починає лаяти, кидається під колеса, зупиняючи рух автомобіля. Пішоходи на червоне світло теж у собаки в зальоті. “Даішнік” не попускає нікому!” – ділиться Альона.
Як місцеві жителі віддячать собаку за її добрі справи, дивіться у сюжеті телеканалу “CТБ”.

Залиште коментар