Пісні під гітару тішили учасників «Арт-простору»

Пісні під гітару тішили учасників «Арт-простору»

Пісні під гітару і без неї – під «мінусовку», власні й відомих авторів, популярні й нікому незнайомі тішили слух усіх, хто вчора завітав на «Арт-простір» до черкаського міського Палацу молоді.

– Проект «Арт-простір» ми започатковували два з половиною роки тому. але чомусь досі не можемо донести людям суть цього заходу. Хтось сприймає його як різновид концерту, хтось – як якийсь варіант конкурсного змагання. Насправді ж Арт-простір – це майданчик для усіх охочих показати свій талант. І талант цей може бути будь-яким: хтось приходить сюди співати (власні пісні або ж відомих авторів, чи народні, або й класичні твори). Хтось начитує реп, був у нас самодіяльний хор, були степісти, фокусники, декламатори, – пояснює директор Палацу молоді Нодарі Росопідзе.

Останнім часом все більше приходить співаків. Ось і в цей вечір співали Віктор Нечипоренко та Вадим Вітер, обидва – немолоді чоловіки, проте з приємними голосами. Вадим Вітер співав власні пісні, зате Віктору охоче підспівували присутні, оскільки він виконував популярні пісні минулих літ.

А от Оксана Демчевська потішила власними піснями під гітару. Дуже ніжний чуттєвий голос, тремтливі інтонації, жіноча чарівність – усе те, чого часто не вистачає в нашому жорсткому часі зачаровували й заспокоювали. У дуеті з Віктором Жолбою вони співали про кохання, а сам Віктор – власну пісню, присвячену тим, хто вирушає до зони АТО боронити кордони країни.

Тож «Арт-простір» – це дійсно майданчик, де можна поділитися власним талантом, випробувати свої сили на публіці, показати на що здатен сам і подивитись, що вміють інші. Тому Палац молоді щоп’ятниці чекає на тих, хто шукає відпочинку й зустрічі з прекрасним.

Прочитайте ще:

Залиште коментар