Умань святкує День міста

Умань святкує День міста

Ще від учора уманчани та гості міста почали святкувати День міста. Так, поблизу фонтанного комплексу “Перлина кохання” відбувся Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств. Розпочали свою роботу виставки грузинських митців, Катерини Кіпер, Одарки Дьоми-Пісної, родин Володимира, Тамари, Владислава Швеців та Ореста Прокоп’юка (Коріння роду), Олени Поліщук (Із Україною в серці).

А вже сьогодні основні святкові заходи до Дня міста проходять на вулиці Київській.

У велозмаганнях до Дня міста приймають участь і дорослі, і малі. Про це повідомляє “Рідний край“.

Працюють: містечко майстрів, фестиваль кави та вуличної їжі, ярмарок сувенірів.

Цьогоріч уманчани особливо здивовані містечком майстрів.

Діти цікавляться тваринками у міні-зоопарку та пробують їх нагодувати.

Розважально – спортивний комплекс «Амарант» представляє свої спортивні колективи та пропонує для перегляду сучасні хореографічні композиції.

По обидва боки вулиці Київської розміщені виставкові стенди підприємств та установ міста. Традиційно представлені вироби та послуги, які надаються в Умані.

Працюють волонтерські організації.

Перукарі та майстри манікюру сьогодні безкоштовно пропонували свої послуги усім охочим.

Факультет початкової освіти УДПУ представив лялькову виставу, яку з задоволенням дивилися маленькі глядачі.

Студенти факультету фізики, математики та інформатики безкоштовно складали іменний гороскоп та писали його на старовинному сувої. А щоб прочитати пророцтва, які там написані та щоб вони обов’язково здійснилися, відкривати писання потрібно лише у новому році.

На території Державного історико-архітектурного заповідника “Стара Умань” також святкова атмосфера. Тут проходить фестиваль середньовічної культури “Стара Умань”.

Прочитайте ще:

Залиште коментар