Півмісячна норма опадів випала в Черкасах, – Віталій Постригань

Півмісячна норма опадів випала в Черкасах, – Віталій Постригань

Як повідомляє начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань, вчора та сьогодні вночі активні атмосферні фронти зумовили на Черкащині тривалі грози в супроводі інтенсивних зливових дощів, а в Черкасах та Смілі – й штормовим вітром.

Так, у Черкасах за менш як 4 години випало 32 мм дощу, що відповідає півмісячній нормі опадів та є небезпечним явищем погоди. При цьому гідропост у с.Сокирно зафіксував 55 мм дощу або 73 % місячної норми та є стихійним гідрометявищем. На решті території – 3-20 мм або 4-15% місячної норми. Лише у Чигирині дощу і гроз не було.
Такі рясні дощі знизили показник пожежної небезпеки у Звенигородському, Смілянському, Золотоніському та Черкаському, Канівському районах знизився до 1 класу. На решті території клас він залишається на рівні 5 класу.
Черкащина й надалі залишатиметься в зоні впливу атмосферних фронтів. Тому сьогодні – завтра (15-16.06.2018) очікують короткочасні дощі, місцями сильні, при грозах штормовий вітер, місцями можливий град. Денні температурні максимуми сягатимуть до +29°, вночі +16..18°.
З неділі атмосфера почне заспокоюватися, спека посилиться.

Прочитайте ще:

Залиште коментар