Податковий борг більше 5 млн грн стягується лише за рішенням керівника органу ДФС

Податковий борг більше 5 млн грн стягується лише за рішенням керівника органу ДФС

Державна податкова інспекція у м. Черкасах інформує про те, що змінами до Податкового кодексу України доповнено положення ПКУ, які регулюють заходи контролюючих органів щодо погашення податкового боргу, пише Діловий регіон. 

Відтепер, без звернення до суду й лише за рішенням керівника органу ДФС відбуватиметься стягнення податкового боргу, який виник у результаті несплати узгодженого грошового зобов’язання за рахунок готівки, що належить боржнику, або коштів з його банківських рахунків, за умови, що борг перевищує 5 мільйонів гривень, не сплачується протягом 90 календарних днів після терміну сплати, та відсутні зобов’язання держави щодо повернення такому платнику податків помилково або надміру сплачених ним грошових зобов’язань.

У таких випадках рішення про стягнення коштів з рахунків такого платника податків у банках є вимогою стягувача до боржника, що підлягає негайному та обов’язковому виконанню шляхом ініціювання переказу у платіжній системі за правилами відповідної платіжної системи. Стягнення готівкових коштів буде проводитися на підставі відповідного рішення, яке буде особисто вручатися боржнику.

Прочитайте ще:

Залиште коментар