Поліція перекваліфікувала кримінальне провадження за фактом нападу на черкаського журналіста

Поліція перекваліфікувала кримінальне провадження за фактом нападу на черкаського журналіста

Поліцією було перекваліфіковане кримінальне провадження за фактом нападу журналіста в Черкасах. За новою кваліфікацією кримінальне провадження буде розслідуватися відповідно до статті 15 та статті 115 Кримінального кодексу України. Поліція проводить активні заходи по встановленню особи зловмисника. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Черкаській області.

5 травня, ретельно вивчивши матеріали справи, слідчими прийнято рішення про перекваліфікацію кримінального провадження за фактом нападу на журналіста міста Черкаси. Кримінальне провадження перекваліфіковано за статтями 15 та 115 Кримінального кодексу України (замах на умисне вбивство).

Як повідомлялося раніше, напад на журналіста Черкас було вчинено 4 травня близько 9 години ранку на вулиці Небесної сотні у місті Черкаси. З тяжкими тілесними ушкодженнями потерпілого доставлено до лікарні, де він перебуває і зараз. Особу нападника встановлюють.

Разом з тим, працівники поліції Черкас звертаються до громадян, які є свідками або очевидцями події, або володіють будь-якою інформацією, яка може сприяти в розслідуванні даного кримінального провадження просимо звертатися до Черкаського відділу поліції за адресою Пастерівська, 104 або повідомити за телефонами: 39-31-01, 39-36-01 або 102.

Залиште коментар