Поліція, екологи та патрульні спільно проводитимуть передноворічні рейди

Поліція, екологи та патрульні спільно проводитимуть передноворічні рейди

21 грудня черкаські поліцейські спільно з представниками Державної екологічної служби розпочали комплекс профілактичних заходів, спрямованих на недопущення несанкціонованої вирубки та реалізації хвойних дерев, під час яких будуть виявляти порушників, котрі продають нелегальні ялинки. Такі рейди плануються проводити щоденно до 31 грудня цього року.

Про це повідомили в секторі комунікації поліції Черкаської області.

З метою недопущення незаконного вирубування хвойних дерев та подальшого їх продажу цього року в Черкасах створено дві спільні мобільні групи з числа працівників поліції Черкаського відділу, Управління патрульної поліції в місті Черкаси та представників Державної екологічної служби.

 

Правоохоронці перевірятимуть торгівельні майданчики, визначені місцевою владою для продажу новорічних дерев. Особлива увага буде зосереджена на викриття фактів перевезення незаконно вирубаних хвойних насаджень, затримання та притягнення до відповідальності осіб, причетних до правопорушень, а також недопущення реалізації ялинок без чіпів. Крім того, поліційні патрулі забезпечують охорону від вандалів ялинок, що ростуть в місті поблизу адміністративних будівель та у паркових зонах.

Залиште коментар