Поліція розглядає кілька версій вбивства Михайла Бінусова

Поліція розглядає кілька версій вбивства Михайла Бінусова

Правоохоронні органи наразі розглядають декілька робочих версій вбивства депутата міської ради  Черкас, начальника департаменту ЖКГ Михайла Бінусова, якого призначили в департамент для боротьби з корупцією. Серед інших, опрацьовується й службова діяльність чиновника.

Про це розповів прокурор Черкаської області Сергій Овчаренко, який зазначив, що всі версії правоохоронці не можуть розкрити через таємницю слідства, пише Народна Правда.

Утім, серед інших, зазначив прокурор, опрацьовуються версії щодо вбивства, вчиненого на замовлення та вчиненого з особистих мотивів.

Як наголосив начальник Головного управління Національної поліції у Черкаській області Валерій Лютий, невідомі зловмисники заздалегідь приготувалися до цього злочину.

Окрім того, підкреслив поліцейський, ситуацію суттєво ускладнює те, що злочин було скоєно у безлюдному місці.

Наразі на території області введено в дію план «Сирена». На розшук зловмисників спрямовано весь особовий склад кримінальної поліції області.

Поки що події внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою правовою кваліфікацією за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого п. 12 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, вчора, 28 вересня, приблизно о 23-ій годині, в місті Черкаси невідомі скоїли напад на депутата Черкаської міської ради Михайла Бінусова. Його впритул розстріляли з автомата Калашникова. Бінусов був призначений у департамент житлово-комунального комплексу. Йому була поставлена задача побороти корупцію в департаменті.

Залиште коментар