Розпочато кримінальне провадження за фактом спроби підкупу депутатів міськради

Розпочато кримінальне провадження за фактом спроби підкупу депутатів міськради

За фактом можливої спроби надати депутатам Черкаської міської ради неправомірну вигоду, про що заявлено під час прес-конференції у міській раді, розпочато кримінальне провадження.

 Про це інформує прес-служба прокуратури Черкаської області.

Незважаючи на відсутність відповідних звернень до правоохоронних органів, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України, за фактом намагання надати депутатам Черкаської міської ради неправомірну вигоду.

Вказане кримінальне провадження розпочато на підставі оприлюднених 29.09.2017 у засобах масової інформації публікацій щодо зізнання окремих депутатів про те, що їм пропонували грошову винагороду, якщо вони проголосують за імпічмент міського голови.

Досудове розслідування здійснюється слідчим відділом Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

Процесуальне керівництво забезпечується Черкаською місцевою прокуратурою, працівниками якої вживаються заходи, спрямовані на всебічне й повне дослідження всіх обставин справи, в тому числі встановлення кола осіб, причетних до можливого злочину, та допиту всіх свідків, яким відомі фактичні обставини події.

На цей час слідчим та процесуальним керівником вживаються заходи щодо забезпечення прийняття законного і неупередженого процесуального рішення.

Одночасно повідомляємо, що прокуратура розцінює заяви окремих депутатів Черкаської міської ради в засобах масової інформації про, начебто, намагання їх підкупити, як повідомлення про злочин, та висловлює сподівання, що вказані особи будуть активно співпрацювати зі слідством, надаючи відповідні показання.

Довідково: за вчинення вказаного кримінального правопорушення винним особам загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 6 років із штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, з конфіскацією майна або без такої.

Залиште коментар