Понад 23 тисячі черкащан отримали закордонні паспорти

Понад 23 тисячі черкащан отримали закордонні паспорти

Влітку 2017 року до міграційної служби Черкащини майже 34, 5 тисячі громадян подали документи на оформлення закордонного паспорта. Про це повідомили в управлінні ДМС в Черкаській області.

Запровадження безвізового режиму ЄС для України та сезон відпусток вплинули на збільшення кількості охочих оформити біометричний закордонний паспорт. Влітку 2017 року до Управління Державної міграційної служби України в Черкаській області та його територіальних підрозділів звернулося 34 449 громадян з приводу оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон: у червні − 11 657, протягом липня – 12 358, у серпні – 10 434 особи. Для порівняння: у квітні і травні ці цифри становили 5 393 та 7 935 осіб відповідно.


Отримали готові документи протягом літа 23 109 осіб.


Паспорт громадянина України для виїзду за кордон можливо оформити у будь-якому підрозділі міграційної служби незалежно від місця реєстрації. Дізнатися про стан оформлення та друку документа можна на офіційному веб-сайті Державної міграційної служби України за допомогою електронного сервіса «Перевірка стану оформлення паспорта».

Прочитайте ще:

Залиште коментар