Понад 300 тис грн наступного року витратять на Уманський центр реабілітації дітей

Понад 300 тис грн наступного року витратять на Уманський центр реабілітації дітей

27 грудня 2017 року голова обласної ради Олександр Вельбівець із робочим візитом побував у комунальному закладі «Обласний міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Умань Черкаської обласної ради». Центр здійснює комплексну реабілітацію дітей, надає лікувально-профілактичні та юридичні послуги. Тут перебувають діти, які опинились у складних життєвих обставинах, залишилися без батьківського піклування, безпритульні чи ті, хто зазнав насильства і потребує соціально-психологічної допомоги.

Діти у групах стаціонарного перебування знаходяться тут до 9 місяців, у групах денного перебування – рік. На сьогодні тут перебуває 53 дитини. Реабілітація дітей в умовах Центру здійснюється у різних напрямках:у ході медичної реабілітації проводиться медичне обстеження, діагностика захворювань дитини, організовується її лікування. Згідно з договором, укладеним із загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №14 м. Умань, всі вихованці шкільного віку відвідують навчальний заклад.

Про це повідомила прес-служба Черкаської обласної ради.

Для гостей Центру його вихованці продемонстрували свої творчі таланти і подарували святковий концерт. Дякуючи за теплу атмосферу свята Олександр Вельбівець привітав малечу із прийдешніми новорічними і різдвяними святами солодкими подарунками.

На завершення перебування у закладі голова обласної ради окремо поспілкувався із колективом і директором, визначивши пріоритетні напрями подальшої роботи з підтримки комунального закладу. Зокрема, керівника та працівників цікавили питання матеріального і фінансового забезпечення закладу в наступному році. Він озвучив основні показники обласного бюджету на 2018 рік, передбачений ресурс якого на утримання Центру запланований у сумі більше 300 тис. грн.

“Звичайно це показник «стартовий» – на початок року. В міру виконання бюджету і надходження додаткових коштів ми будемо збільшувати фінансування. Крім того, готовий особисто долучитись до пошуку благодійників та небайдужих жителів краю, які готові підтримати ваші починання і сприяти вирішенню нагальних питань закладу. В області лише два центри такого типу, які надають широкий спектр допомоги найбільш «ображеним» діткам, а тривожні тенденції до постійного збільшення кількості вихованців у цих установах в цьому році змушує нас реагувати відповідно. Запевняю, без підтримки обласної ради, моєї особистої ви не залишитесь”, – наголосив Олександр Вельбівець.

Прочитайте ще:

Залиште коментар