Виконком Тальнівської міської ради припинив порушення

Виконком Тальнівської міської ради припинив порушення

Виконавчий комітет Тальнівської міської ради виконав зобов’язання адміністративної колегії Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України щодо визначення виконавця послуг з централізованого водопостачання та водовідведення. Про це видання “Про Головне” інформує прес-служба установи.

Як встановило Відділення, вищезазначеним органом місцевого самоврядування не було визначено виконавця послуг з централізованого водопостачання та водовідведення. Так, зазначені послуги надавалися суб’єктом господарювання, який юридично не визначено їх виконавцем, що призводило до невизначенності у відносинах між суб’єктом господарювання та споживачами. Таким чином, вищезазначеним органом місцевого самоврядування були створені такі умови суб’єкту господарювання, за яких він міг відмовити споживачам в укладанні договору та наданні зазначених послуг, уникнути відповідальності за невиконання перерахунку розміру плати за не надані послуги або надані не в повному обсязі, зниження їх якості тощо, що могло призвести до ущемлення інтересів споживачів.

Така бездіяльність органу місцевого самоврядування містила ознаки вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Наразі, вищезазначений орган місцевого самоврядування повідомив Відділення про вжиття ним заходів щодо припинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції, а саме: визначив виконавця послуг з централізованого водопостачання та водовідведення на підпорядкованій йому території.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар