Радуцький розповів про свій план захоплення влади у Черкасах

Радуцький розповів про свій план захоплення влади у Черкасах

Завести у міськраду «своїх» депутатів замість незаконно відкликаних на «ТЕМПі», відправити виконком у відставку, а міського голову відсторонити через суд завдяки несправедливим кримінальним переслідуванням заангажованими правоохоронцями. Саме таким чином хоче повернути собі владу над містом і доступ до бюджетних коштів екс-секретар міськради Олександр Радуцький. Про свій план він відверто розповів на прес-конференції.

Зокрема, він зазначив:

-Першого листопада буде розглядатися у Києві в апеляційному суді ухвала щодо скасування рішення про заборону оголошувати на сесії наступних п’яти депутатів замість відкликаних. Якщо ця ухвала скасується, то на тій сесії, яка має відбутися, оголосять 5 депутатів. Відповідно, ті депутати, які знаходяться зараз в опозиції до міського голови, отримають депутатів взамін тих, які зрадили свої партії, свої фракції. У міській раді з’явиться більшість, яка буде голосувати за припинення повноважень виконавчого комітету. Що стосується відставки Анатолія Бондаренка, то вже є дві підозри цій особі. Моя така думка, що буде рішення про відсторонення його від роботи, а міська рада проголосує за його відставку, – зізнався Олександр Радуцький.

Вже давно можна було помітити прагнення екс-секретаря володорювати над Черкасами. Спочатку за його «сприяння» блокувалася робота попереднього виконкому і прийняття бюджету-2018. Потім на місто чекав сміттєвий колапс, за ним прийшов бюджетний. Нагадаємо, саме через позов Олександра Радуцького були заблоковані зміни до бюджету, і в місті не відбуваються важливі проплати.

До речі, своє бажання розпустити виконком Олександр Радуцький аргументував перед журналістами тим, що члени виконавчого комітету проголосували за зміни до бюджету (які мали розблокувати бюджет за судовою ухвалою, прийнятою за його ж позовом). А потім через півгодини на засіданні бюджетної комісії сам Радуцький проголосував за підтримання цього ж рішення виконкому (частково).

Залиште коментар