На трасі Черкаси- Корсунь-Шевченківський оновили «Холодок» для відпочинку

На трасі Черкаси- Корсунь-Шевченківський оновили «Холодок» для відпочинку

Один із найпопулярніших рекреаційних пунктів на території держлісфонду Корсунь-Шевченківського лісгоспу є «Холодок», розташований у лісових насадженнях Яснозірського лісництва, понад трасою Черкаси-Корсунь-Шевченківський. З роками його популярність лише зростає, адже він знаходиться у зручному для подорожніх місці, а ще – зроблений зі справжньою лісівничою любов’ю, запевняють у Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Для зручності відпочиваючих, лісівники облаштували тут дві альтанки, також встановили великий стіл із лавами. Одночасно на території рекреаційного пункту може розміститися три різні компанії, які будуть почувати себе комфортно і затишно, не заважаючи одна одній. Окрім того, тут традиційно обладнали місця для сміття та багаття, тож вогонь не становитиме небезпеки для лісу. Проклали доріжки і маленький місточок через яр.

«Приємно відзначити, що дедалі частіше люди почали залишили по собі чистоту в цій зоні відпочинку. Це говорить про те, що місце дійсно стало улюбленим і у кожного, хто хоч раз тут побував, виникає бажання повернутись сюди знову. Хочеться щиро подякувати тим відпочиваючим, які прибирають після себе та залишають це місце в охайному стані для наступних відвідувачів», – відзначив лісничий Яснозірського лісництва Леонід Буруль.

Цього року лісівникам довелось замінити агітаційний аншлаг поблизу рекреаційного пункту, адже старий був пошкоджений. Аби відпочивальники не втрачали пильності та не забували про правила поведінки в лісі, на ньому вони розмістили, окрім загальних інформаційних відомостей про лісництво та карти лісонасаджень, й пам’ятку для відвідувачів.

Шановні друзі, відвідуючи насадження Яснозірського лісництва, пам’ятайте:

– лісові шпилькові насадження особливо вразливі до вогню в суху та вітряну погоду;

– не знищуйте дерева та кущі;

– не розводьте вогнища;

– не паліть у лісі;

– не заїжджайте трактором без іскрогасника;

– ставте транспорті засоби у місцях стоянки на узліссі;

– не руйнуйте мурашники, не рвіть без потреби квіти та лікарські рослини;

– не руйнуйте лісові споруди, межові та діляночні знаки;

– виявивши в лісі пожежу, погасіть її, а при неможливості зробити це своїми силами, сповістіть про це лісництво або за телефоном 101.

Головне, зазначають працівники лісової галузі, щоб туристи, подорожуючі не руйнували те, що зроблене руками лісівників для зручності самих же відпочивальників, і з повагою ставилися до їхньої праці.

Прочитайте ще:

Залиште коментар