Роман Діскант прозвітував перед громадою

Роман Діскант прозвітував перед громадою

Депутат Черкаської міської ради від ВО «Батьківщина» прозвітував перед виборцями свого округу про виконану роботу за 2016 рік. Захід відбувся у Черкаській спеціалізованій школі №3, повідомляє кореспондент «Про Головне».

Метою зустрічі було не лише представлення звіту. Голова фракції «Батьківщина» поспілкувався з громадянами міста, вислухав їхні побажання і, таким чином, визначив напрямки у яких потрібно далі працювати.

За цей рік фракція за сприяння міського голови, керівника обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Анатолієм Бондаренко було проведено велику роботу.

Так, за минулий рік у місті було відремонтовано близько 200 тис м2 асфальтування. Проводиться і завершується будівництво доріг на вулицях Героїв Дніпра, Оборонна, Сурикова, вулиці Кооперативна (від вулиці Максима Залізняка (колишня Громова) до залізничного мосту), вулиця Мендєлєєва, вулиця Сумгаїтська, вулиця Самійла Кішки, вулиця Лісова Просіка (від в’їзду в місто зі сторони дамби і аж до початку Можайського), вулиця Хоменка, вулиця Благовісна, бульвар Шевченка. Проведено роботи з реконструкції із ремонтом та прокладанням зливової каналізації, облаштуванням бордюрів на вулицях Чорновола, Благовісна. Паралельно проводився капітальний ремонт – загалом 67500 кв.м доріг. Також ремонтуються провулки, тротуари, міжквартальні проїзди. На вулицях  оновлено, замінено та встановлено більше тисячі вуличних ліхтарів.

У місті стартувала транспортна реформа. На маршрути вийшло 23 нових тролейбуси, збільшено кількість тролейбусів на маршрутах у вихідні дні, а школярі та студенти отримали можливість їздити у електротранспорті безоплатно. З’явилося 63 комфортні і нові зупинки громадського транспорту, 9 нових світлофорів, встановлено додаткове освітлення на пішохідних переходах у темну пору доби на 14 вулицях Черкас.

Велику увагу приділяли комунальним питанням. Зокрема, 8 млн грн було виділено з міського бюджету для підтримки ОСББ. У Черкаських будинках установили безкоштовно більше 400 одиниць лічильників тепла. За міський бюджет було встановлено паркани на вулицях, де є великий потік машин.

Найближчим часом планують продовжити асфальтування доріг та займаються облаштуванням медичних закладів новим обладнанням та ліжками. Також планують зробити вело доріжки.

«Зараз ми готуємо новий проект «Сіті Байк» . Такі проекти вже діють по всьому світу. Ми готуємо і презентуємо його на громадський бюджет, як громадська організація. Хочемо зробити дві лінії велостанцій – нижня, буде йти по Дніпру від Спортлайфа і до Соснівки, а верхня – по бульвару Шевченка», – зазначив депутат Черкаської міської ради від ВО «Батьківщина» Роман Діскант.

Прочитайте ще:

Залиште коментар