Рятувальники витягли собаку із залізної пастки

Рятувальники витягли собаку із залізної пастки

У Золотоноші коти підманули та заманили собаку до пастки. На допомогу прийшли рятувальники. Про такий випадок повідомив на своїй сторінці у “Facebook” речник обласного Управління ДСНС Костянтин Проценко.

Епічним провалом 29 серпня завершилася на місцевому базарі погоня собаки за зухвалим котом. Коли котячий хвіст був вже майже між щелепами, кіт прошмигнув між двома контейнерами й підступно зник, а собака, що набрав гарну швидкість, влетівши у вузький отвір, миттєво застряг, – написав Костянтин Проценко.

Спроби людей, на очах у яких відбувся цей інцидент, звільнити собаку, який зміг лише скавчати, успіху не мали. Безпорадна тварина, який було водночас і соромно, і боляче, голосно скаржилася, але люди, яким не вистачало сили посунути контейнери, допомогти не могли. Довелось звертатися за телефоном «101».
Осоромленого собаку вдалося звільнити, лише коли на місце прибули рятувальники. Заклавши у отвір між металевими стінами спеціальну надувну подушку, рятувальники врешті збільшили отвір, звідки, немов куля, у невідомому напрямку вилетів собака.

Залиште коментар