У Черкасах дають пільгові кредити на будівництво житла

У Черкасах дають пільгові кредити на будівництво житла

На останній сесії міської ради чотири учасники АТО з Черкас отримали пільгові кредити на купівлю нового житла. Загалом на сьогодні на квартирному обліку в обласному центрі перебуває 249 учасників АТО. Більшість із них, на жаль, не має власного житла або проживає в умовах, що потребують поліпшення.

Виконуючи державні програми, місцева влада раніше вже забезпечила житлом 14 сімей учасників АТО. Але фінансування з державного бюджету недостатньо, щоб найближчим часом розв’язати житлову проблему всіх воїнів та їхніх сімей. Тому підтримка на місцевому рівні просто необхідна.

Ще торік відповідним рішенням міської ради ухвалено міську програму пільгового житлового кредитування учасників АТО та членів їхніх сімей на 2016—2020 роки. На її виконання в міському бюджеті цього року передбачені видатки обсягом 9,6 мільйона гривень. Програма спрямована на поступове розв’язання гострої житлової проблеми через пільгове кредитування. Саме результатом її реалізації в цьому році на умовах співфінансування з обласного бюджету і є надання перших чотирьох позик учасникам АТО. Загалом виконання міської програми дасть змогу протягом п’яти років забезпечити квартирами 100 учасників АТО, які потребують поліпшення житлових умов.

Прочитайте ще:

Залиште коментар