Шість юних черкаських каратистів стали переможцями Кубку України з традиційного карате

Кубок України з традиційного карате відбувся у Кропивницькому. 18 спортсменів Школи традиційного карате “Окінава” війшли до складу збірної Черкаської області. Команду супроводжували тренери Соб’янін В.М. та Решетняк О.С.

Про це інформує “Черкаський спорт”.

Збірна команда  клубів м. Черкаси вирушила на змагання за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації. Загалом спортсмени школи “Окінава” здобули 6 золотих, 6 срібних та 1 бронзову медалі, а також клуб КТК “Черкаси” здобув 1 срібну нагороду.

1610 карате

Спортсмени школи “Окінава” у складі збірної команди Черкаської області:

Золоті нагороди:

Суденко Даяна (Куміте, дівчата 8-9 років).

Павловська Валерія (Ката, дівчата 8-9 років).

Команда (Максимейко Денис, Гриб Данііл, Сіренко Антон) (Синхронне Ката, хлопці 8-9 років).

Команда (Павловська Валерія, Цуканова Дар’я, Цуканова Олександра) (Синхронне Ката, дівчата 10-11 років).

Команда (Крисько Роман, Ківа Даніл, Аннишенець Артем) (Синхронне Ката, хлопці 10-11 років).

Решетняк Олександр (Фукуго, чоловіки 21+ років)