У Смілі на Покрову сталося відразу три бійки

У Смілі на Покрову сталося відразу три бійки

Гучно відсвяткували Покрову в Смілі: в місті сталося щонайменше три бійки. Найбільша трапилася у барі «Салют», де відпочивали смілянські волонтери. Про це повідомляє «Сміла.UA».

У «Салюті» все почалося з того, що група заїжджих, яка теж була у тому барі і називала себе атовцями, поставили під сумнів заслуги волонтерів. Після словесної перепалки справа дійшла до кулаків. Махали руками так, що побили у барі вагонку і великий плазмовий телевізор. Розборонити масову бійку в заклад примчали працівники служби охорони та кілька авто з поліцією.

На допомогу волонтерам прибули інші їхні колеги, загалом майже три десятки. Вони не приховували свого бажання набити фейси заїжджим забіякам. Тож правоохоронцям довелося заблокувати тих у кімнаті на другому поверсі.
Усі спроби зробити коридор, аби вивести їх із закладу – виявилися марними. Це вдалося зробити лише через чорний хід опівночі, коли пристрасті трохи вгамувалися.

Не встигла поліція розібратися у «Салюті», як прийшла новина із двох інших закладів відпочинку – «Затишок» та «АНІ». Там теж сталися бійки. Цікаво, що в «АНІ» побилися дівчата. До речі, чи не були люди, які називали себе атовцями, провокаторами, має розібратися поліція.

Прочитайте ще:

Залиште коментар