Школа майбутнього пенсіонера працює для жителів Лисянського району

Школа майбутнього пенсіонера працює для жителів Лисянського району

Заняття для осіб передпенсійного віку села Виноград Лисянського району провів начальник Лисянського відділу обслуговування громадян Звенигородського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області Василь Грицюк. Про це повідомляють Новини Черкас із посиланням на інформацію прес-служби установи.

Фахівець ознайомив присутніх із запровадженням нових стандартів обслуговування громадян, з переліком документів, необхідних для призначення пенсії, наголосив на необхідності отримання офіційної заробітної плати, від якої залежить розмір страхового стажу та, відповідно, розмір майбутньої пенсії.

Василь Грицюк поінформував учасників заходу про законодавчі зміни у пенсійній системі та можливість дистанційного обслуговування громадян шляхом реєстрації на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Звернув увагу на те, що страхувальники, які зареєстровані на Веб-порталі можуть отримувати виписки з даними про стан розрахунків зі сплати внесків, інформацію про нараховану заробітну плату, що впливає на розмір теперішньої або майбутньої пенсії.

Під час зустрічі присутні отримали відповіді на поставленні запитання та буклети щодо порядку реєстрації на порталі електронних послуг.

Прочитайте ще:

Залиште коментар