Школи Черкас не поновлять навчання 6-7 березня

Школи Черкас не поновлять навчання 6-7 березня

Черкаські школярі продовжать перебувати на вимушених канікулах. Таке рішення шойно ухвалила місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, передає кореспондент “ПроГоловне“.

Комісія під головуванням заступника міського голови Ігоря Волошина вирішила залишити в силі попереднє рішення про тимчасове припинення навчання у школах міста з 3 по 7 березня.

“Відновити навчання зараз, коли батьки вже якось влаштували дітей, відвезли до бабусь-дідусів, або поїхали відпочивати разом, або ще щось – це не зовсім правильно. Треба ж з повагою ставитись і до учнів, і до вчителів, і до батьків”, – зауважив Ігор Волошин.

Його підтримав очільник департменту освіти Максим Шадловський.

“Зараз вже третя година дня. Звісно, можна все зробити в екстремальному режимі, але ж… Чи варто? Ми знизили до мінімуму опалення в школах, а тепер будемо знов вмикати на два дні?”, – сказав він, маючи на увазі, що надалі знову буде чотири вихідних.

Таку думку щгдо економії енергоресурсів підтримали і директор департаменту фінансової політики Наталія Джуган, і представник ДСНС в Черкаській області.

За словами Олега Стадника, захворюваність в місті дуже далека від епідпорогу, а діти, що поїхали по селах, можуть “привезти” з менш благополучних районів грип та ГРВІ, і тоді місто може отримати спалах захворюваності. проте ці аргументи виявились недостатніми для членів комісії. і вона ухвалила залишити в силі попереднє рішення про припинення навчання.

Прочитайте ще:

Залиште коментар