Смолоскипний марш на честь Бандери пройшов Черкасами

Смолоскипний марш на честь Бандери пройшов Черкасами

Першого січня 2018 року націоналісти зібралися біля пам’ятника Борцям за волю України, аби пройти вулицями Черкас врочистим ходом до меморіалу Бандері та Шухевичу. До маршу приєдналися свободівці зі Сміли, Канева, Золотоноші та Черкас,  а також представники інших націоналістичних формацій міста (ВГО «Сокіл», «Національний Корпус», «Правий Сектор», «УНСО», «Національний Альянс» та інші).

Про це повідомила прес-служба Черкаської обласної організації  ВО «Свобода».

Цього року колона маршувальників була напрочуд людною, попри те, що для Черкас марш 1 січня цього разу пройшов лише вдруге.  Центральними вулицями міста смолоскипний хід прямував скандуючи гасла: «Бандера прийде – порядок наведе!», «Бандера, Шухевич – наші герої, вони воювали за нас із тобою!».

Біля меморіалу Бандері та Шухевичу відбувся мітинг, на якому виступили представники націоналістичних організацій міста. Юрій Ботнар, голова фракції свободівців у Черкаській облраді, звертаючись до громади наголосив на тому, що сьогодні націоналісти як ніколи єдині в прагненні будувати українську Україну на своїй Богом даній землі й, що обов’язково перемога буде на нашому боці.

«Сьогодні ми засвітили вогні смолоскипів у пам’ять про Провідника українських націоналістів Степана Бандеру, разом із усією країною – від Львова до Авдіївки, від Києва до Одеси відзначаючи 109 річницю з дня його народження. І нехай бандерівське свято відбувається без підтримки держави, а основна маса нашого суспільства його ще не відзначає, ми тішимося: українська нація таки стає бандерівською. Нація об’єдналася у час спільної біди, нація потроху оговтується від мороку совка. Згадуючи Бандеру ми пам’ятаємо, що він був не лише теоретиком, а, насамперед, яскравим практиком визвольної боротьби. Націоналісти мали відкинути будь-яку ворожнечу – і ми вперше з 1940 року об’єднались. Націоналісти мали не словом, а ділом боротися за свою країну – і ми поринули у Революцію гідності та створили добровольчий рух. Ми мали підтримати наших Героїв – і ось у 2017 році Черкащина офіційно визнала бійців-добровольців, а воїнам ОУН-УПА виплачуватиме щомісячну іменну стипендію. Завтра уся влада в Україні має належати українським націоналістам. Маємо пам’ятати про це і щоденно, щохвилини не імітувати боротьбу, а жити боротьбою. Нас має єднати самовдосконалення, взаємоповага, побратимство, традиції та спільна борня. На весь 2018 рік, на все життя ми маємо керуватися бандерівською настановою  маємо бути, а не здаватись! І саме тоді жодна сила не зможе спинити нашої перемоги!» – заявив Юрій Ботнар.

Захід завершився спільним виконанням українського національного славню.

Прочитайте ще:

Залиште коментар