Суботник у дитячому притулку провели “Черкаські Мавпи” (фото, відео)

Суботник у дитячому притулку провели “Черкаські Мавпи” (фото, відео)

 Незвичну і теплу зустріч проведи напередодні Пасхи “Черкаські Мавпи”. Баскетболісти, тренерський склад та менеджмент клубу відвідали черкаський притулок “Теплий Дім”.  З ініціативи самих гравців знайомство з тамтешніми вихованцями відбулося у робочій атмосфері. Хлопці ініціювали суботник, який був дуже доречним з приходом весни.

   Перед прибиранням території гравці “Черкаських Мавп” познайомилися з дітьми та розповіли про баскетбол і про себе. Тепле спілкування спортсменів та вихованців притулку тривало протягом усього робочого дня. Про це інформують на сайті клубу.

  Усі за лопати, граблі та віники! З таким хвацьким настроєм півфіналісти Суперліги Парі-Матч розпочали свою роботу. Снайпери “Черкаських Мавп” – Кольченко та Кобець кидали землю лопатими, Руслов та Бояркін нагнітали швидкість на флангах ділянки мітлами, а бігмени Конате і Девіс “тисли” зону прибирання граблями. Все це у спілкуванні з хлопцями та дівчатами, які із захопленням задавали свої запитання. Переважно вони стосувалися зросту та баскетбольної атрибутики.

За словами директора клубу – Володимира Гриценка ця акція є унікальною.

“Наш клуб традиційно соціально активний”, – говорить Гриценко, – “За сезон ми проводимо велику кількість майстер-класів для школярів, підтримуємо дітей з особливими потребами. А сьогодні спробували допомогти вихованцям “Теплого Дому” суботником. Хлопці не лише працюють, а й спілкуються у невимушеній обстановці. Вважаю це прекрасно, та й для самих гравців подібна  командна робота поза ігровим майдансиком має бути елементом згуртування напередодні важливих матчів півфіналу”.


    Наприкінці зустрічі гравці “Черкаських Мавп” подарували солодощі вихованцям притулку “Теплий Дім” від нашого партнера – “Світу Ласощів” та презентували квитки на домашні матчі півфінальної серії Суперліги Парі-Матч, які для “Черкаських Мавп” відбудеться 10-го та 14-го квітня у черкаському ПС “Будівельник”. До слова, в онлайні квитки можна зручно і швидко придбати за цим посиланням.

Діти ще довго не відпускали професійних баскетболістів. Запланована автограф та фотосесія після суботника тривала близько 20 хвилин. Уже після цього господарі “Теплого Дому” побажали успіху нашій команді у боротьбі за нагороди Суперліги цього сезону.

Залиште коментар