Сучасний басейн відкрито у дитячому садочку №91

Сучасний басейн відкрито у дитячому садочку №91

Сьогодні, 9 листопада 2018 року, у черкаському дитячому садочку №91 “Кобзарик” відкрито оновлений басейн.

Цієї події діти та батьки дитячого закладу чекали роками. Адже за період незалежної України у дошкільному навчальному закладі “Кобзарик” жодного разу не робили капітального ремонту. Три роки тому з ініціативи “батьківщинівців” у дитячому закладі почали відбуватися позитивні зміни.

“Висококваліфіковані працівники дошкільного дитячого закладу несуть дітям добро, високу духовність, розкривають потенційні можливості інтелектуального та творчого розвитку дитини. І ми повинні в цьому їм допомогти. Зокрема, заняття діток у басейні сприятиме укріпленню їхнього здоров”я, загартовуватиме організм дитини”, – прокоментував відкриття басейну міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Не лише басейн додає затишку і комфорту у “Кобзарику”. У дитячому закладі утеплено фасад, замінено старі вікна на сучасні металопластикові, відремонтовано внутрішні приміщення, гральні кімнати, туалет, пральню, душову, харчоблок.

“Ми турбуємося про черкаську малечу і допомагаємо педагогічному колективу цього закладу створити всі необхідні умови для її виховання. Педагоги “Кобзарика” приділяють велику увагу підготовці дітей до їхнього комфортного переходу до школи. Оздоровлення – це важливий етап. Тому ми зробили усе, щоб у дитячому закладі функціонував басейн”, – розповів депутат Черкаської міської ради від “Батьківщини” Юрій Тренкін.

Тож сьогодні вихованці садочку №91 мають змогу відвідувати сучасний та затишний дитячий заклад.

Залиште коментар