Судова тяганина по ПАТ «Черкасиобленерго» розпочалася по-новому

Судова тяганина по ПАТ «Черкасиобленерго» розпочалася по-новому

Аби попередити винесення неправомірних рішень, черкаські енергетики знову їздили до Києва. 17 серпня у Вищому господарському суді України відбулося чергове засідання з приводу скасування рішення Наглядової ради ПАТ «Черкасиобленерго», яким було відсторонено від виконання обов’язків колишню в. о. голови правління Товариства Світлану Кузьмінську. Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Черкасиобленерго».

Нагадаємо, суд першої інстанції ухвалив рішення на користь акціонера Олега Гонтаря, який володіє 5-ма акціями ПАТ номінальною вартістю 1,25 грн. Суд апеляційної інстанції залишив в силі рішення суду першої інстанції про скасування рішення Наглядової ради.

– Сьогодні в судовому засіданні ухвалене рішення про часткове задоволення касаційної скарги Фонду державного майна та ПАТ «Черкасиобленерго», – коментує начальник юридичного відділу підприємства Олександр Овсієнко. – Наша касаційна скарга була подана з приводу скасування рішень судів попередніх інстанцій ухвалення нового рішення, в якому у задоволенні позову ми прохали відмовити у повному обсязі.

Столичні судді вирішили направити справу на новий розгляд до суду першої інстанції, тобто фактично, судова тяганина розпочнеться по-новому.

– Ми розуміємо, навіщо це було зроблено, – говорить начальник відділу економічної безпеки Євгеній Лут. – Але ми не збираємося здаватися. І скільки б не було судових засідань, наші люди, активісти Національного Корпусу, будуть вимагати справедливого судочинства.

Таким чином рішення суду касаційної інстанції передбачає встановлення всіх обставин справи по-новому.

Прочитайте ще:

Залиште коментар