Сили, які ледь не довели Черкаси до повного занепаду, прагнуть повернути собі владу над містом

Сили, які ледь не довели Черкаси до повного занепаду, прагнуть повернути собі владу над містом

Ні для кого не секрет, що політична боротьба у Черкасах вже досягла найвищої точки кипіння. Владу над містом хочуть повернути собі люди, які тривалий час займалися лише розкраданням бюджету і самопіаром, ледь не довівши місто до повного занепаду. Розбиті дороги, занехаяна комунальна сфера, зубожілі лікарні та навчальні заклади. Ось справжній результат їхньої кількарічної діяльності. Останні роки завдяки ефективному господарницькому підходу міського голови Анатолія Бондаренка та його команди, а також свідомій та патріотичній позиції депутатської більшості, Черкаси почали розквітати. Але не всім це прийшлося до вподоби.

Тож тепер вони понад усе прагнуть повернути собі доступ до міської скарбниці. Для цього вигадали цікавий і підступний спосіб. Вони вирішили провести процедуру відкликання п`яти депутатів міської ради, які не схотіли зраджувати інтересам своїх виборців.
Тож 30 березня вони провели брудну оборудку, яку пафосно назвали «зборами виборців». Натомість правильніше було б порівняти цей захід зі зборами Державного комітету з надзвичайного стану (ДКНС) (рос. Государственный комитет по чрезвычайному положению, ГКЧП). Під час цього заходу, який провели у приміщенні підконтрольного заводу Михайла Бродського за ініціативи Партії вільних демократів та БПП, було прийнято рішення про відкликання таких депутатів Черкаської міської ради:
Альони Цегвінцевої, Тетяни Чорнобіль, Максима Шадловського – від ПВД, Віталія Косяка (Радикальна партія), Максима Скорика (ВО «Черкащани»).

Цей захід був проведений із порушенням багатьох норм закону і процедур. Так, самих депутатів на збори не запросили, не допускали на нього і представників незалежних ЗМІ. Так зване голосування проводилося за високим парканом заводу «ТЕМП», а голосувальників підвозили автобусами.

Незважаючи на усі ці кричущі порушення, ТВК ухвалила рішення про відкликання цих п’ятьох депутатів. Вони намагаються відстояти своє право бути обраними і захистити інтереси виборців, які їх обрали, у законний спосіб. Натомість на найближчій сесії ТВК має оголосити нових депутатів, які зайдуть за списками замість відкликаних. За планом «великих комбінаторів» від БПП та ПВД, нові депутати мають стати маріонетками у руках ляльководів від криміналу, і допомагати їм «дерибанити» міський бюджет. Щойно нові депутати зайдуть у міську раду, міському голові Анатолію Бондаренку оголосять імпічмент, секретаря міської ради Ярослава Нищика відсторонять, розпустять виконком і влада у місті цілком перейде до рук бандитів.

Допустити такого сценарію депутати з «більшості» не можуть. Адже це означало б – зрадити інтересам виборців і кинути місто на поталу компанії Радуцького-Одарича.

Було підготовлене звернення до Голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергія Власенка.

У зверненні висловлюють прохання належним чином вивчити питання проведення зборів виборців 30 березня 2018 року за адресою м.Черкаси, вул.Іллєнка, 27 щодо внесення пропозиції про відкликання депутатів Черкаської міської ради від багатомандатного виборчого округу з виборів депутатів Черкаської міської ради Цегвінцевої Альони Володимирівни, Шадловського Максима Володимировича, Чорнобіль Тетяни Андріївни, Косяка Віталія Петровича, Скорика Максима Григоровича, за народною ініціативою, та вчинення протиправних дій Черкаською міською виборчою комісією Черкаської області в супереч ЗУ «Про місцеві вибори» та ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» під час перевірки документів, які надійшли від представників ініціативної групи щодо відкликання вищезазначених депутатів, та незаконності рішень ПП «Партії вільних демократів», ПП «ВО «Черкащани», ПП «Радикальна партія Олега Ляшка» щодо відкликання депутатів Цегвінцевої Альони Володимирівни, Чорнобіль Тетяни Андріївни, Косяка Віталія Петровича, Скорика Максима Григоровича та вжити необхідних дій, в межах повноважень, щодо відновлення порушених прав виборців, які висловили довіру депутатам, яких відкликають.

Сергій Власенко пообіцяв, що з понеділка на комітеті з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування буде розглянута ця ситуація та дана правова оцінка.

 

Залиште коментар