Тальнівчанин обкрадав магазини сусіднього району

Тальнівчанин обкрадав магазини сусіднього району

У Катеринополі за крадіжки засудили жителя сусіднього Тальнівського району. Про це повідомляє Звенигородська місцева прокуратура.

Вироком Катеринопільського районного суду уродженця с. Чорна Камянка Маньківського району Черкаської області, жителя Тальнівського району визнано винним у скоєнні ряду кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2, 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України, який, переслідуючи свій злочинний умисел, спрямований на особисте незаконне збагачення, неодноразово проникав до приміщень місцевих магазинів сіл Катеринопільського району та здійснював крадіжки матеріальних цінностей, які за допомогою викраденого ним велосипеду вивозив за межі сіл у різні схованки, чим завдав потерпілим майнової шкоди на загальну суму 57 160,47 грн. Зловмисника викрито у с. Розсохуватка Катеринопільського району, Черкаської області під час руху на велосипеді із викраденим майном. На вимогу працівників поліції останній добровільно показав місце схову, де перебувала основна частина викраденого.

Прокурором Катеринопільського відділу Звенигородської місцевої прокуратури в судовому засіданні причетність зловмисника до кримінального правопорушення доведено в повному обсязі. Врахувавши, що підсудний неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності суд призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років.

На цей час вирок суду не вступив набув чинності, триває строк апеляційного оскарження даного рішення суду.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар