Табір “Юний моряк” розпочав свою роботу на березі Дніпра

Табір “Юний моряк” розпочав свою роботу на березі Дніпра

У вівторок, 3 липня, відбулося урочисте відкриття профільного наметового спортивно-оздоровчого табору «Юний моряк», що розташувався на узбережжі Дніпра. За три зміни там планують оздоровити близько 200 дітей віком від 12 до 17 років.
Як інформують у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, табір працює у військово-спортивному спрямуванні, а тому діти отримуватимуть навики і вміння тактичної та медичної підготовки. Заплановано багато змагань та ігор, серед яких – стрільба та смуга перешкод. Морську справу діти опановуватимуть під вітрилом судна «Кузьмич».
Харчуються школярі в таборі 4 рази на день, відповідно до вимог міністерства охорони здоров’я України та приписів Держсанепiднагляду.
Вітаючи усіх присутніх на відкритті табору, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов зауважив: «Найкращий відпочинок, як правило, відбувається в таборах, де кожен вільно почуває себе в колі своїх однолітків, бере участь у різноманітних культурно-спортивних заходах, оздоровлюється, загартовується, цікаво, з користю проводить час».
Сергій Павлович побажав дітям приємного та активного відпочинку, зміцнення здоров’я та незабутніх вражень, а працівникам табору нових творчих здобутків, ентузіазму і натхнення у роботі.

Прочитайте ще:

Залиште коментар